Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Castagnus - regulacja cyklu
Odpowiedz

Castagnus - regulacja cyklu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 25 stycznia 2017, 16:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, dziewczyny. Moim problemem są nieregularne cykle (długość waha się od 20 do 40 kilku dni). W internecie znalazłam informację, że Castagnus pomaga wyregulować cykl. Czy któraś z Was stosowała i może polecić?

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • potworu Przyjaciółka
  Postów: 63 23

  Wysłany: 25 stycznia 2017, 17:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mój cykl po castagnusie wydłużył się do 45 dni :/ wcześniej wahał się w granicach 29-37 dni

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 17:41

 • Kara93 Ekspertka
  Postów: 213 171

  Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chodzi mi bardziej o regulację cyklu, czasem mam owulację podczas @, dlatego ciężko nam się nieraz "wstrzelić" w odpowiedni czas. Do tego dochodzą nie najlepsze wyniki M., więc chcę coś z tym zrobić, żeby wyregulować cykl. Testy LH przy tak rozstrzelonych cyklach musiałabym robić codziennie, żeby określić dzień owulacji, albo na chybił trafił, a nuż się uda... Więc to może być i nawet 45 dni, byleby były cykle w miarę regularne

  ♥ 28.10.2017 ♥
  n59yupjyj6h97u00.png
 • chicken Autorytet
  Postów: 444 211

  Wysłany: 26 stycznia 2017, 07:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja biorę w tym cyklu pierwszy raz. Natomiast oprócz niego włączyłam też inofem i wiesiołek ovu pojawiła się w 14dc więc cykl powinien mi się skrócić. Zwykle miałam około 35 dni.
  Ponadto miałam piękna owulacje potwierdzoną testem i usg. Ja zdecydowanie polecam. Jeśli nie uda mi się zajść teraz to w przyszłym cyklu też będę brała mój zestaw

  geeky-2017-12-12.jpg
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego