X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Choroba a temperatura
Odpowiedz

Choroba a temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natii Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, mam problem wczoraj dopadlo mnie chorobsko, jak myslicie jest szansa w tym cyklu? I jak to z tymi temperaturami uznalam dzis temperature za nie wazna bo wydaje mi sie ze to przez chorobe jest wiekszza ,ale nie do konca bo pod pacha jest w normie... wychodzilo by na to ze owulacje mialam 9 dc wedlug ovufriend i teraz nie wiem co tu robic czy starac sie dalej czy odpuscic sobie ten cykl.. prosze o pomo z gory dziekuje i pozdrawiam przyszle mamy :)

    6f5bc7ee5e.png 2dr870w.jpg
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraj sie ale na temperatury patrz z przymruzeniem oka :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Natii Koleżanka
    Postów: 35 1

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :)

    6f5bc7ee5e.png 2dr870w.jpg
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ