X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co jest z tą moją temp.? Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz

Co jest z tą moją temp.? Bardzo proszę o pomoc.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane proszę Was o pomoc. Mierzyłam temperaturę rano po przebudzeniu wynosiła 36,7. Nie wstając z łóżka po 10 min zmierzyłam jeszcze raz (ponieważ byłam cała rozpalona) i była wyższa, później jeszcze raz po 10 min i znowu wyższa. W kalendarzyku zaznaczyłam tą najniższą, ale nie wiem czy dobrze. Miała tak któraś z Was? Czy coś ze mną nie tak? A może z termometrem? Jak myślicie?

    ckaik0s3070dl07t.png
  • kaloryferka Koleżanka
    Postów: 48 107

    Wysłany: 9 czerwca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, u mnie jest odwrotnie. Za pierwszym razem jest wysoka, a za pięć minut (w bezruchu;p) jest dużo niższa...ja obstawiam, że to termometr robi psikusy.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może po prostu masz gorączkę?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jest to normalne- w końcu organizm budzi się do życia więc temperatura wzrasta powoli, albo tak jak Mdf napisała może masz gorączkę.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś też tak mialam tyle że po pierwszym zamierzeniu o 4 rano była niska a po kolejnych 3-3.5h snu była o wiele wyższa. przestałam więc później mierzyć bo to nie ma sensu. Też mi się wydaje że możesz mieć temp. Albo jeśli mierzysz pod językiem to zmienilas miejsce pomiaru

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 10 czerwca 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorączka myślę, że nie. Przynajmniej po wyjściu z łóżka nic nie wskazywało na to żebym miała temp. podwyższoną. Nie wiem co to może być, ja w ogóle jestem jakaś inna.. Kupiłam nowy termometr i od nowego cyklu o 5 rano będę temp mierzyć. Bo o tej godzinie mąż chcąc nie chcąc mnie budzi jak idzie do pracy;) Zobaczymy.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykład z dzisiaj: o 7:13 temp 36,87 a o 8:30 już 37 ;) Przyczyna: obudziłam się po 7, zmierzyłam temp i próbowałam spać dalej i znów z ciekawości zmierzyłam. Organizm po prostu zaczął się budzić :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja dzisiaj miałam odwrotnie tzn. tak jak pisała Kaloryferka. 6:30- 36,9; 6:40- 36,8 ; 6:45- 36,7. I niestety przyszły plamienia...:(

    ckaik0s3070dl07t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ