X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów co oznacza linia ciagla a przerywana ,ktora wyznacza owu
Odpowiedz

co oznacza linia ciagla a przerywana ,ktora wyznacza owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 13 maja 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ostatnich dwoch cyklach mialam linie przerywana a w tym ciagla ,ta ktora wyznacza owu ,co to oznacza ,jestem tu jeszcze nie dosc dlugo i nie znam wszystkich oznaczen z gory dzieki

    <3
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 13 maja 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zapisując się na stronę i rozpoczynając z niej korzystanie zapoznałaś się z informacjami zawartymi w bazie wiedzy - pytania i odpowiedzi? Nie trzeba być tutaj roku/dwóch by rozeznać się co to oznacza - wystarczy krótka chwila.

    Linia przerywana - OF podejrzewa wystąpienie owulacji we wskazanym terminie, ale nie wszystkie objawy ja potwierdzają, bądź później pojawiają się objawy poddające w wątpliwość wyznaczony termin. Linia przerywana będzie zaznaczona również wówczas, gdy obserwację prowadzi się na podstawie samej temperatury.

    Linia ciągła - OF jest pewien wskazanej daty owulacji.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje.

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ