X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów co to za wykres pomocy
Odpowiedz

co to za wykres pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej więc moja temp raz jest wyżej raz spada i ovu odrazu niby nie bylo może faktycznie jeszcze nie było spójrzcie i ocencie jak Wy to widzicie bo głupieje już d74af7823296a5c931cb6395fecd6579.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 08:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym stawiała na 13 dc zaraz był skok tempki a na dodatek sluz i szyjka plus tety owulacyjne by sie zgadzały. Natomiast jezeli dobrze prorokuje (bo wiadomo ze owu tylko na 100% potwierdza monitoring) to jestes około 5 dnia po owu i ten spadek poza linie mógłby oznaczac implantacje. Wg mnie jest duze prawdopodobienstwo ze moze sie udac :)

    gigsa, swojska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za odp i choc troszku nadzieji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem tu nowa. Chociaz mam 19 lat razem z chlopakiem bardzo pragniemy miec juz maluszka. Staramy sie juz kilka miesiecy ale niestety bez rezultatu=( (moze trafialismy nie w te dni) ale teraz bylo inaczej, stosunek byl 2 dni przed owulacja, a tak mi sie przynajmniej wydaje, nie znam sie zabardzo jeszcze na tych wszystkich wyliczeniach. Ale prosze zerknac w moj wykres i napisac jakie mamy szanse ze w tym cyklu sie udalo [?] . Nie chce znowu sie rozczarowac :(

  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś podpowie mi co do mojej temki??

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maSzqa, masz trochę za mało tempek żeby można było na 100% powiedzieć że współżyliście w odpowiednim czasie. To, co zaznacza ovufriend to wbrew temu co twierdzi program nie jest data owulacji, bo tego się po prostu tak precyzyjnie nie da wyznaczyć bez usg. Największe prawdopodobieństwo poczęcia występuje wtedy, kiedy w dni płodne współżycie jest co 2 dni i tak aż do trzeciej wyższej tempki po skoku (z uwzględnieniem dnia szczytu śluzu).

    Jeśli chcesz się nauczyć dokładnej obserwacji, to gorąco polecam stronę www.iner.pl, zakładka metoda Rotzera.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ