Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cyclodynon a owulacja z obu jajników?
Odpowiedz

Cyclodynon a owulacja z obu jajników?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ayrin Znajoma

Wysłany: 15 sierpnia 2019, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z Cyclodynonem (ginekolog zalecił na wyrównanie poziomu prolaktyny, silny PMS :( ) i wczoraj miałam owulację, 14dc, tak jak zwykle. Skok temperatury gwałtowny jest - z tym też nigdy nie było problemu. Zawsze czuję owulację, zwykle jest dość bolesna.

Testy ovu od przedwczoraj były negatywne, więc spodziewałam się raczej zmiany momentu owulacji, ale wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie prawy jajnik, jak na owulację.
    Ból był dużo bardziej intensywny niż zwykle. Po jakichś 2-3 godzinach po prawej stronie się uspokoiło, ale zaczęło po lewej! Nie wiem czy to możliwe (podobno czasem się zdarza), ale wygląda na to, że miałam owulację z obu jajników.

Miałyście podobnie?

Ciekawe jak będzie dalej wyglądał wykres i jakie będą objawy przed okresem.

https://ovufriend.pl/graph/52b37292e6696552fce73b23db3b7d10

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2019, 07:36

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ