X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Cześć dziewczyny :)
Odpowiedz

Cześć dziewczyny :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 9 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem nowa.. 6 lat temu urodziłam Franusia i przyszła pora na kolejne bobo :)
    mam pytanie dotyczące testów owulacyjnych...mianowicie mi wyszedł pozytywny w poniedziałek i w czwartek jak to interpretować? kochaliśmy się w niedziele bo miałam sluz plodny a potem we wtorek. może tak być ze dwa dni pod rząd wyszedł pozytywny? potem już negatywne.

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • magda.g85 Autorytet
    Postów: 483 268

    Wysłany: 9 października 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miewam sytuacje pozytywnych testów owulacyjnych w kilku dniach z rzędu :)

    zem3i09k945lhtw9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ