X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy BetaHCG z krwi może się mylić?
Odpowiedz

Czy BetaHCG z krwi może się mylić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Cały czas wychodzą mi testy ciążowe pozytywne jednakże dziś zrobiłam BetaHCG i wyszedł <0.1 . Testy wychodzą mi pozytywne właściwie różnych firm. Ostatnio pisałam o pozytywnych testach ciążowych w niedziele. Nie wiem co myśleć. Okres spóźnia się 10 dni śluz szyjkowy jest niepłodny, ciężki. Nie czuje się nawet jakby ten okres miało coś zapowiadać. Ktoś miał taką Sytuację?

  • Robak Ekspertka
    Postów: 250 78

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W laboratorium zawsze mogą się pomylić, chociaż to mało prawdopodobne. Najlepiej zrób ponownie betę i udaj się do ginekologa.

    Niki345 lubi tę wiadomość

    za85tzc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ