X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy choroba moze przyspieszyc owulacje?
Odpowiedz

czy choroba moze przyspieszyc owulacje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi o dlugotrwale kilkutygodniowe przeziebienie

    kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyziebienie nie trwa kilka tygodni, jak jestes chora kilka tygodni to sie dzieje cos powaznego !
    Szybciej zablokuje owu niz przyspieszy.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jednodniowa gorączka może zaburzyć cykl: przyspieszyć, opóźnić, zablokować owulację, zmienić śluz itp. Niestety kobiece ciało jest tak skonstruowane, że każdy zewnętrzny i wewnętrzny czynnik może mieć wpływ na naszą płodność.

    Jeśli czujesz, że przeziębienie trzyma Cię kilka tygodni, to wybierz się do lekarza. Lepiej to sprawdzić. Każda niewyleczona, "przechodzona" infekcja może mieć poważne skutki w przyszłości.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do bardziej doświadczonych pytanie:
    Czy któraś z Was, podczas infekcji (kataru,kichania, bólu głowy, bez gorączki= moja temperatura pod pacha jest 36,6) miała temperaturę w pochwie bardzo wysoką ?
    Jestem po owulacji. Temperaturę w pochwie dziś miałam 37,3 a wczoraj 36,6. Nie wiem czy ten bardzo duży skok wliczać w wykres, czy może to być temperatura zaburzona przez infekcje?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ