X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy jest jeszcze szansa? proszę o interpretację mojego wykresu
Odpowiedz

Czy jest jeszcze szansa? proszę o interpretację mojego wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny... proszę Was o interpretację mojego wykresu... może się wkurzam za bardzo możę słusznie może nie.... temperatura zaczęła mi spadać ale nadal jest wysoko ponad krechą. Co myślicie?

    2nn343r89nwazcjv.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 3 lutego 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że szansa jest :) jak chcesz mieć pewność to idź zrobić betę :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 3 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę iść na betę, bo jak się okaże że nic z tego to jak pójdę kiedyś kolejny raz to te baby będą gadać że "to znowu ja". Tak samo się głupio czuję jak kolejny raz idę do apteki po test. Mieszkam w niedużej miejscowości więc aptek nie ma za wiele.... poczekam jeszcze troszkę, przynajmniej 2-3 dni jak termin @ minie i zrobię kolejny test. Jeśli wyjdzie chociaż cień cienia to pojdę na betę...

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Jaoasia Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 3 lutego 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kup testy przez internet,nie będziesz miała dyskomfortu a i cena lepsza :-)
    Powodzenia!

    KMK, Symfonia lubią tę wiadomość

    161d3aea2ae7763659bdc20f0d270fa6.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 3 lutego 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Nie chcę iść na betę, bo jak się okaże że nic z tego to jak pójdę kiedyś kolejny raz to te baby będą gadać że "to znowu ja". Tak samo się głupio czuję jak kolejny raz idę do apteki po test. Mieszkam w niedużej miejscowości więc aptek nie ma za wiele.... poczekam jeszcze troszkę, przynajmniej 2-3 dni jak termin @ minie i zrobię kolejny test. Jeśli wyjdzie chociaż cień cienia to pojdę na betę...


    Rozumiem, no tak to jest w małych miejscowościach niestety.
    Ale Jaoasia ma rację, kup sobie kilka testów przez internet - oczywiście oby się nie przydały (miejmy nadzieję, że teraz wyjdzie pozytyw) :D

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie kupuję na zapas bo cały czas wierzę, że tym razem się uda :)



    ależ mam nerwa dzisiaj... pół dnia myślę o tym wykresie...jakie to czekanie jest denerwujące!....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 12:45

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry trzymam za Ciebie kciuki, ale w moim przypadku, jak temperatura spada, to pewne że @ jest już za rogiem.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat już niestety niaktualny :( dziękuję za pomoc dziewczyny.

    2nn343r89nwazcjv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ