Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Temperatury, wykresy, płodność czy skok temperatury i powyzsze badanie moze oznacac ciaze?
Odpowiedz

czy skok temperatury i powyzsze badanie moze oznacac ciaze?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 5 grudnia 2013, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/933a9d25eb7f347cb756f40301073d30
    prolaktyna w 21 dc wyszla mi 45,25 ng/ml, zas progesteron chyba nisko bo tylko 16,52 ng ml

askabadaha89
  • Anoolka Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze za wcześnie nawet na zrobienie bety ;) A poza tym wydaje mi się że owulka może być źle zaznaczona. Aska to jest Twój pierwszy wykres? Plamienie należy do poprzedniego cyklu i pierwszy dc powinien być dopiero 17 listopada.

km5scwa1sf2hjw9g.png
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to pierwszy wykres, właśnie nie wiem jak powinnam zaznaczać ten pierwszy dzień, ponieważ mam bardzo dziwny okres.Przez kilka dni jest ktopelka, a dopiero za pare dni coś więcej

askabadaha89
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może taki wyniki prolaktyny oznacza hiperprolaktynemie?badanie bylo robione w 21 dc

askabadaha89
  • Anoolka Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2013, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka jest norma dla prolaktyny na wyniku?

km5scwa1sf2hjw9g.png
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 5 grudnia 2013, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wasnie nic nie ma

askabadaha89
  • kfeva Ekspertka

Wysłany: 5 grudnia 2013, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron masz bardzo ładny (norma dla fazy lutealnej: 1,7 - 27 ng/ml) :)
    Natomiast prolaktynę masz za wysoką (norma: 4,79 - 23,30 ng/ml).

c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 5 grudnia 2013, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfeva-czy myslisz, ze moze to byc hiperprolaktynemia?

askabadaha89
  • kfeva Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2013, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    askabadaha89 wrote:
    kfeva-czy myslisz, ze moze to byc hiperprolaktynemia?

Nie jestem lekarzem, ale podejrzewam, że może to być hiperprolaktynemia. W każdym razie Twój wynik nie jest jakiś tragiczny, myślę, że nie powinno być problemów ze zbiciem :)

c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • Ita Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2013, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    askabadaha89 wrote:
    Tak, to pierwszy wykres, właśnie nie wiem jak powinnam zaznaczać ten pierwszy dzień, ponieważ mam bardzo dziwny okres.Przez kilka dni jest ktopelka, a dopiero za pare dni coś więcej

Też nie jestem lekarzem, ale te plamienia przed okresem tylko potwierdzają problemy z prolaktyną.

atdck6nlmznf5qze.png
  • vioris Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2013, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy dzień @ to ten gdzie masz krwawienie średnie. Zmień to i wtedy będzie bardziej wiarygodnie z owu.

f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)