X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy ten termometr działa? Czy wasze też tak mają?
Odpowiedz

Czy ten termometr działa? Czy wasze też tak mają?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gloria13 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Zaczełam mierzyć temperaturę od ostatniego cyklu i moje pomiary wyglądają jak góry skaliste. Zastanawiam sie czy mam dobry termometr. Zrobiłam więc taki test: zmierzyłam temperatuę w tym samym miejscu 5 razy pod rząd w bezruchu i wyniki są:
    36,79
    36,52
    36,63
    36,64
    36,85
    czy to możliwe że w ciągu minuty, dwóch temka aż tak się zmieniała? Czy powinnam kupić nowy termometr czy to normalne?
    Jakiej firmy termometr polecacie? Mój jest elektroniczny firmy Geon.

    Gloria13
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to specjalistką nie jestem ja mam zwykły termometr który pokazuje mi jedno miejsce po przecinku mam dzięki temu mniej stresu ale ja na twoim miejscu kupiłabym inny bo twój pokazuje różnicę prawie 3 stopni po przecinku więc coś z nim nie tak.

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś miałam podobny problem gdy mierzyłam tem. w ustach bo śpię z otwartą więc pierwszy pomiar był najniższy potem każdy następny był wyższy bo miałam przy mierzeniu buzię zamkniętą problem znikną gdy następny cykl zaczęłam mierzyć tem. do pochwowo ile razy bym nie zmierzyła to jest taka sama przed wstaniem z łóżka potem wiadomo w ciągu dnia wzrasta. W sumie banalne ale gdy się śpi z otwartą buzią to temperaturę ciężko określić.

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam termometry firmy Microlife np. ten http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-microlife-mt16c2-npr-0-01-i3494854182.html
    Wahania temp są normalne, ale te Twoje są za duże. Spróbuj z nowym termometrem :) Powodzenia :)

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Microlife, jest dobry wskazuje dwa miejsca po przecinku i raczej nie mam wahań podczas pomiarów, zdarzało się że czasem temp. była zadziwiająco niska więc mierzyłam kilka razy ale ale róznica była o 0.01-0.02 stopnie więc widocznie tak było

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 2 września 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam microlife i mierze zawsze 2 razy, pierwszy po zmierzeniu od razu wyłączam i włączam od nowa, bez wyciągania. I zawsze drugą tempkę zapisuję(czekam aż przestanie piszczeć 8 razy). Ważne, żebyś opracowała system i zawsze zapisywała tylko jedną temperaturę- ten sam pomiar(np drugi jak ja).

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 13 września 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również mam microlife bo ostatni to mi tak świrował że nie wiedziałam co wpisać ten jak narazie się sprawdza ;)

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ