Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Temperatury, wykresy, płodność Czy to już przekwitanie?
Odpowiedz

Czy to już przekwitanie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • njut Autorytet

Wysłany: 22 października 2017, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Mam 37 lat a wykresy prowadzę od 6 lat w związku z trudnościami z zajściem i donoszeniem ciąży.
    Ostatnio zauważyłam dziwną prawidłowość i obawiam się czy nie wróży ona końca mojej płodności.
    Jestem niskotemperaturowcem - od min 35,8 do max 36,97 (w cyklach ciążowych max 36,94).
    Otóż jakiś czas temu zauważyłam, że temperatury w 1 i 2dfl mają skok, następnie 3,4,5dfl wyraźny spadek i dopiero temeratury od 6dfl utrzymują się na wyższym poziomie.
    OF wykrywa owulację, śluz pokrywa się ze skokiem w 1 i 2dfl ale wtedy kiedy skok powinien być potwierdzony (0,2 stopnia w 3 lub 4dfl powyżej linii podstawowej) następuje spadek.
    Czy któraś z Was miała podobnie?

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 października 2017, 12:06

10 lat starań, 2 poronienia naturalnych ciąż, transfery 7 zarodków > beta 0, 8 zarodek > CB, ❄️❄️❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy + PRA 70% > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 października 2017, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut, Twoje AMH wskazuje na to, że jest jeszcze rezerwa jajnikowa

• HopeandFaith Przyjaciółka

Wysłany: 3 listopada 2017, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ile Ty przeszłaś...

18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)