Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów CZy to owulacja? [ 06.11.2014 ]
Odpowiedz

CZy to owulacja? [ 06.11.2014 ]

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Flexi Autorytet
  Postów: 619 457

  Wysłany: 6 listopada 2014, 11:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczęta proszę zajrzyjcie na mój wykres, czy taaaaaki spadek tempki jak dziś [ 06.11.2014 ] może oznaczać, że dziś jest dniem owulacji?
  Przejrzałam bazę wykresów i na prawdę są tak różne, że ciężko znaleźć jakąś prawidłowość mówiącą o takim spadku.
  Z góry dzięki za każdą opinię!!

  f2w3rjjgkobxpkau.png
  7a1668a4ff.png
  relgi09kqit9qz9a.png
 • Linka05 Autorytet
  Postów: 471 241

  Wysłany: 6 listopada 2014, 12:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Owulacja może wystąpić 3 dni przed jak i po wzroście temperatury :) Więc jak jutro już będzie rosnąć to dzisiejszy dzień może być tym owulacyjnym ale nie jest na 100 procent pewne, że to akurat dzisiaj. Tak mi się wydaje :)

  Justeck lubi tę wiadomość

  zem3wn15az3szllg.png
 • Justeck Ekspertka
  Postów: 274 101

  Wysłany: 6 listopada 2014, 23:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak, mityczny pokutujący "spadek owulacyjny". Nawet jeśli jutro byłby wzrost (tempka co najmniej 0,05 wyższa od najwyższej z 6ciu bezpośrednio przed nią), to nie oznacza że dzisiaj jest owulacja. Jak wskazuje poprzedniczka, owulacja może być kilka dni przed i kilka dni po wzroście. Spadek temperatury nie ma tu nic do rzeczy.

  Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ