X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy wszystko jest prawidłowo?
Odpowiedz

Czy wszystko jest prawidłowo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Dziewczyny - to jest pierwszy cykl, kiedy mierzę temperaturę, dlatego potrzebuję pomocy w interpretacji wyniku. Mam cykle zazwyczaj 30 dniowe, temperaturę mierzę o godzinę 4:50 (codziennie), tym samym termometrem.

    Miesiączka zaczęła się 14 grudnia. Nie będę podawać temperatury w czasie okresu, bo chyba ona (z tego co czytałam), to się nie liczy.

    19.12. - 36, 1
    20.12 - 36, 2
    21.12 - 36,2
    22.12 - 36, 1
    23. 12 - 36, 3
    24. 12 - 36,0
    25. 12 - 36, 1
    26.12 - 36,0
    27. 12 - 36, 1
    28. 12 - 36, 1
    29. 12 - 36, 2
    30. 12 - 36, 3
    31. 12 - 36, 3
    01.01 - nie zmierzona (sylwester)
    02. 01 - 36, 6 (wzrost)
    03. 01 - 36, 4

    Na razie tyle. Czy wszystko przebiega dobrze? Zmartwiłam się tym dzisiejszym spadkiem. Bardzo proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję!

    Martyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:36

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ