Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Czy wszystko w porządku?
Odpowiedz

Czy wszystko w porządku?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • angelmaja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/9aae9da89b631d1358d4b8ac27f8cc58

    czy może ktoś powiedzieć czy wszystko przebiega ok? bo wydaje mi się że tak.. ale dopiero zaczynam, dlatego proszę o opinie :)
    Dziękuję

    https://ovufriend.pl/graph/9aae9da89b631d1358d4b8ac27f8cc58

  • angelmaja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 lutego 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nie chce zinterpretować? :(

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 22 lutego 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelmaja Vanessa skomentowała u Ciebie pod wykresem, ponieważ nie widzę nic niepokojącego, uznałam, że jej komentarz wystarczy, jako odpowiedź.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • angelmaja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj przepraszam. jeszcze za bardzo nie wiem co gdzie tu jest :) myślałam,że tu się daje komentarze tylko :) hihi..
    Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ