X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Detektor ciąży - jaka sprawdzalnosc?:)
Odpowiedz

Detektor ciąży - jaka sprawdzalnosc?:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) chciałabym tak z ciekawości zapytać tych dziewczyn, którym się udało - przy ilu punktach na detektorze ciąży wyszedł Wam pozytywny test i okazało się, że się udało? Ja jestem w 10 dniu po owulacji, jeden test po 5 godzinach mial "cień" kreski ale już kiedyś tak niałam i to był negatywny test jednak, na detektorze mam 40 punktów i zastanawiam sie czy to duzo czy nie..:) dziekuje za wszelkie odpowiedzi:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na detektorze miałam z 80 punktów a małpa i tak przyszła. To są nasze subiektywne objawy, które wpisujemy, cześć sie pokrywa z tymi przed okresem wiec ja juz ten detektor ciąży traktuje z przymrużeniem oka. Testy ciążowe nieraz wychodziły mi z druga blada kreska, ale temu ze mam Pcos. Poczekaj do terminu miesiączki, zrób test albo Betę. Życzę powodzenia i zielonego zakończenia !!!

    Justeck lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to miewam takie objawy, że detektor by sobie nie poradził. A z drugiej strony niektóre dziewczyny nie miały w ogóle objawów i były w ciąży. Detektor to taki sobie prosty program, który patrzy tylko na parametry i za każdy odhaczony dodaje 10 pktów.

    Jeśli już chcesz co cykl patrzeć na wyznaczniki, to najlepsza jest temperatura. Przy mocno wysokiej tempce, a w szczególności jeśli jest tzw. "drugi skok", można z wysokim prawdopodobieństwem liczyć na ciążę. Wyłączając czynniki zakłócające, rzecz jasna.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi! Właśnie z tymi temperaturami to dopiero zaczęłam od kilku dni ale najwyżej w przyszłym cyklu będę to obserwować. A może nie będzie przyszłego cyklu ;)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam z 80% na pozytywny test w poprzednim cyklu ale i tak nie wyszło.
    Biorąc pod uwagę fakt że większość objawów siedziała mi w głowie głównie i po części zdawałam sobie z tego sprawę nie brałam tego na poważnie żeby się nie rozczarowywać.

  • Zaneta Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 listopada 2020, 03:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny. Z detaktoru ciąży wyszło mi 6 punktów i lacznie 113%. Jestem 6 dzień po owulacji. Czy jest tu któraś z was co miała tyle samo punktów i procent no i była w ciąży? Bo się zastanawiam jakie mam szanse na to że zaszłam w ciążę. Za odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2020, 03:44

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ