Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dlaczego ovu usunął mi owulacje z ostatniego cyklu?
Odpowiedz

Dlaczego ovu usunął mi owulacje z ostatniego cyklu?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • wyczekujacnamaj Koleżanka
  Postów: 34 1

  Wysłany: 28 grudnia 2014, 09:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,tak jak w temacie.. Ovu usunal mi owulacje z ostatniego cyklu,choc byla wyrazna normalna kreska,zauwazylam to przegladajac swoje poprzednie cykle. Czy u Was tez tak jest?

 • Ezia90 Autorytet
  Postów: 933 326

  Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie, ale ja miałam też taką dziwną sytuacje, że przeglądając swoje cykle pokazywało mi 5 pod rząd takich samych cykli ( wtedy to był mój obecny wykres) i nad kazdym widniał napis jakoby był zakończony, a wcale nie był i pisało tak np. cykl bezowulacyjny 31 dni, w nastepnym (tym samym wykresie) 32, 33, 34, 35 itd. to dopiero dziwne ;p

  dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ