Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dlaczego ovu usunął mi owulacje z ostatniego cyklu?
Odpowiedz

Dlaczego ovu usunął mi owulacje z ostatniego cyklu?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • wyczekujacnamaj Koleżanka
  Postów: 34 1

  Wysłany: 28 grudnia 2014, 09:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,tak jak w temacie.. Ovu usunal mi owulacje z ostatniego cyklu,choc byla wyrazna normalna kreska,zauwazylam to przegladajac swoje poprzednie cykle. Czy u Was tez tak jest?

 • Ezia90 Autorytet
  Postów: 933 326

  Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie, ale ja miałam też taką dziwną sytuacje, że przeglądając swoje cykle pokazywało mi 5 pod rząd takich samych cykli ( wtedy to był mój obecny wykres) i nad kazdym widniał napis jakoby był zakończony, a wcale nie był i pisało tak np. cykl bezowulacyjny 31 dni, w nastepnym (tym samym wykresie) 32, 33, 34, 35 itd. to dopiero dziwne ;p

  dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego