X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

dłuuugi okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misia664 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie czy któraś z Was miała przedłużający się okres i co z tym miała robione??? ja ostatnie dwa cykle miałam około 28 dniowe z czego teraz 14 dni krwawiłam i 4 dni były plamienia... miałam robione badania krwi i wszystko jest ok..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialas wywolywany??czyms?

  • misia664 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, nie miałam. dodam, że zawsze miałam krwawienie max 7 dni.. a chodzi mi o to czy jak ktoś miał podobnie to co lekarz z tym robił?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 22:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to niewiem przejdz sie do Gina i zapytaj;)

  • misia664 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u gina.. kazał porobić badania i znowu przyjść..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to rob kochana pozniej napisz Co i jak;)) ;)

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taki długi ,,okres'' przy ciąży pozamacicznej, a za drugim razem przy torbieli krwotocznej...

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to róznie bywa okres mam śrdnio co 35dni :(

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ