X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duzy wzrost temperatury na wykresie
Odpowiedz

Duzy wzrost temperatury na wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Betka1986 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 listopada 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;-) najwysza temp przed owulka miałam 36.43 od 14 DC do 17 DC podskocyla od 36.63 do 36.85. Nie nam doświadczenia w interpretacji wyniku ale czytała że powinna wzrosnąć o 0.2 więc skąd taki wzrost? Mam pco, to mój trzeci cykl z clo. W 11 DC pęcherzyk miała 24 mm i był zastrzyk. Będę wdzięczna za odpowiedź. Owulka była na pewno bonwczoraj byłam na USG i jest wielkie ciałko żółte widoczne.

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu najniższa temp. 35,9 a najwyższa 37:-) grunt żeby można było odróżnić fazę niskich temp. Od fazy wysokich temp. Problem by był gdybyś miała Himalaje /\/\/\. :-)

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ