X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziewczyny co o tym sądzicie?
Odpowiedz

Dziewczyny co o tym sądzicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jarochatka Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Możecie mi napisać co sądzicie o moim wykresie? Normalnie w tym miesiącu oszalał i nie bardzo wiem co mam o tym myśleć.
    Z góry dzięki ;)
    5128477a756f0fedd84c782d2b3bb365.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 10:30

    relgsg18oeupuct2.png
    c55fskjor5o41ne6.png

    30.08.2014 [*]- mój Maluszek 5tc.

  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ciezko powiedziec .. tez mam takie gory i doliny na wykresie ..a ciagle mam cykle bezowulacyjne .moze ostatni byl owulacyjny ale tego tez na 100 % nie wiem ..

    monisia881
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ