X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziewczyny pomocy - szyjka, śluz a okres?
Odpowiedz

Dziewczyny pomocy - szyjka, śluz a okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    W tamtym miesiącu (cykl trwał aż 60 dni - miesiąc bez okresu spowodowany pewnie stresem) kilka dni przed okresem miałam w śluzie brązowe plamienia, następnie był dzień bez nich, a potem okres. Szyjka była cały czas miękka, wysoka i tak otwarta, że mogłam wsunąć do niej czubek palca. W tym miesiącu wróciłam z wakacji i prawdopodobnie właśnie podczas nich (około 16-20.07) miałam owulację - dużo śluzu, szyjka miękka i wysoko. 27.07 odbyłam z chłopakiem stosunek przerywany. Sprawdzałam w ten dzień szyjkę - była nisko, twarda i przymknięta, z gęstym, białawym śluzem. Teraz czekam na okres (spóźnia się już 2. dzień), szyjka wysoko, miękka i rozpulchniona, miałam plamienia przez 3 dni, dzisiaj jest już dzień "bez plamień", jednak pojawił się śluz taki jak podczas owulacji (w znacznie mniejszej ilości, jednak daje uczucie wilgoci w pochwie). Czy czekać na okres? Czy mogę być w ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 22:04

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że miałam dosyć dużo sytuacji stresowych w tym miesiącu (długa podróż, zmiana klimatu), w dodatku pokłóciłam się z chłopakiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w ciazy to sie dowiesz dopiero jak zrobisz test, natomiast wg mnie to bardzo prawdodpobne ze mozesz liczyc na poztywny, poniewaz stosunek przerywany to malo skuteczna metoda, tym bardziej ze facet wydziele prejakulat w ktorym sa plemniki zanim wytrysnie.

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie byłprzerywany w 100% - pękła nam prezerwatywa, po czym chłopak szybko wyciągnął penisa z pochwy, a ja poszłam wziąć prysznic, myjąc zewnętrzne miejsca intymne. Był na wysokości główki, do wytrysku nie doszło, jednak dochodził około godziny wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i tak pewnie cos było, czy na prezerwatywie czy penisie, to mniej juz prawdopodobne ale i tak nadal mozliwe.

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jeżeli tak szybko zareagowaliśmy? I szyjka była twarda, miała biały, mętny śluz jak po owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety skutecznosc 99% daja tylko tabletki/plastry antykoncepcyjne...a w takim przypadku to jest mozliwe. Malo prawdopodobne ale mozliwe. A co do szyjki i dni niepłodnych to w sumie sa takie co i zachodza podczas nieplodnych(bo np niby ok a jednak owulacja sie przesunela), wiec zalezy od danego organizmu, spermy itd itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 21:49

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Droga aszko - a co z objawami typowo przedokresowymi - szeroko rozwarta, rozpulchniona szyjka, wysyp pryszczy na twarzy, delikatne plamienia z niewielkimi skrzepikami? Czekać spokojnie na okres?

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 22:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juleczka a co masz robic? Teraz pozostaje tylko czekac, nikt Ci nie powie inaczej bo nikt nie jest jasnowidzem, ale jak napisalam to malo prawdopodobne. Jak wyjdzie negatyw to trzeba isc po pigulki, wtedy jest spokoj o ile sie pamieta o ich braniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 21:52

  • juleczka22 Koleżanka
    Postów: 65 1

    Wysłany: 30 lipca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo aszko :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ