X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziewczyny proszę pomóżcie
Odpowiedz

dziewczyny proszę pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu nie zaznaczyło mi owulacji, cykle miałam 28-29 dniowe, w lipcu 35 dniowy, ale byłam chora.
    Dzisiaj mam 18 dc i przy badaniu szyjki wewnątrz zauważyłam rano beżowy śluz, teraz jest on różowy, jakby śluz z krwią. CO to może być?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że to może być plamienie okołoowulacyjne...

    surreal95 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dopiero teraz? tzn ze cykl znowu bedzie dluzszy?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro zdarzały się dłuższe cykle to prawdopodobne.. bo raczej tez nie za bardzo miało by to byc plamienie przed @. I opcja jeszcze plamienia implantacyjnego jest...

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest trochę więcej tej żywej krwi, tzn plamki na wkładce się pojawiają. W tamtym miesiącu było to samo też w połowie cyklu ale zwaliłam to na chorobę. Nie wiem co myśleć, nigdy tak nie miałam.

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wygląda to plamienie owulacyjne?
    Bo u mnie to za skąpe na okres, ale plamki duże są...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2014, 09:06

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie miałam takiego plamienia. Także z własnego doświadczenia nie podpowiem. ale ponoc to może być około 2-3 dni skapych plamień, bez smużek żywej krwi, bardziej podbarwiony śłuz [ tak na jakimś forum wyczytałam ].

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ