X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwna sprawa, prosze o pomoc
Odpowiedz

Dziwna sprawa, prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni temu bylam u ginekologa na rutynowej kontroli i powiedzial, ze mam powiekszone endometrium i albo jestem w ciazy albo okres pojawi sie za kilka godzin, maksymalnie na nastepny dzien. To bylo w poniedzialek, dzis jest sobota, 16dpo, temp caly czas podwyzszona, okresu brak. Zrobilam wiec test i wyszedl negatywny. Szczerze to nie rozumiem o co chodzi. Okresu nie ma a w ciazy nie jestem. Okres nigdy mi sie nie spoznial. Badania w poniedzalek tez wyszly ok, nic mi nie dolega, wszystko w normie wiec tym bardziej nic nie jarze.
    Miala ktoras z was podobnie? Co myslicie? Dzieki z gory za pomoc.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 12 maja 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test z krwi. Jeśli do poniedziałku nie dostaniesz @.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 maja 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie chce mi sie zbytnio na te bety latac. Mam wrazenie, ze nie jestem w ciazy. Martwie sie tylko, ze cos mi sie pochrzanilo w organizmie.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 13 maja 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Kilka dni temu bylam u ginekologa na rutynowej kontroli i powiedzial, ze mam powiekszone endometrium i albo jestem w ciazy albo okres pojawi sie za kilka godzin, maksymalnie na nastepny dzien. To bylo w poniedzialek, dzis jest sobota, 16dpo, temp caly czas podwyzszona, okresu brak. Zrobilam wiec test i wyszedl negatywny. Szczerze to nie rozumiem o co chodzi. Okresu nie ma a w ciazy nie jestem. Okres nigdy mi sie nie spoznial. Badania w poniedzalek tez wyszly ok, nic mi nie dolega, wszystko w normie wiec tym bardziej nic nie jarze.
    Miala ktoras z was podobnie? Co myslicie? Dzieki z gory za pomoc.

    Skąd wiesz ze nie jesteś w ciąży? Testy bywają różne...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • KEJTI_M Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 14 maja 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    bardzo proszę Was o pomoc. Staramy się z mężem od 8 m-c o bobaska.
    Mam PCOS i niedoczynność tarczycy.

    Póki co wszystko po lekach zaczęło mi się regulować, bo miałam rozregulowane cykle itp.
    Ale ostatni cykl to jakaś porażka, nie wiem czy to normalne, bo nigdy tak nie miałam cykle mam sama nie wiem jakie ale w okolicach 31 do 38dni.
    Miałam badanie na progesteron 2 maja i wyszło ze jestem w fazie owulacji. Ale od niedzieli 28 kwietnia dostałam brązowe plamienia, nic na wkładce nie było ale jak się sama badałam to było tego sporo - ustało po tygodniu czyli 6 maja.
    i spokój był do 11 maja, kiedy to zobaczyłam małe nitki krwi, a następnego dnia tj. 12 maja krwawienie jak w 1 pierwszym dniu okresu, jakieś skąpe 13 maja i dziś już spokój. Więc okres to nie był, a już myślałam. Czy to normalne, w ciąży raczej nie jestem bo nic na to nie wskazuje. Temperatura niska i dupa ogólnie.
    Ale martwią mnie te ciągłe plamienia. Czy któraś z Was tak miała, proszę o pomoc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ