X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

dziwna szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z Was miala moze tak ze po dniach plodnych szyjka byla caly czas wysoko? otóż od momentu kiedy mialam dni plodne szyjke mialam wysoko otwarta i miękką. Potem odrazu ciut sie obnizyla stwardniala i jakby cala przykryla sluzem i zamknela. Dzis mam 27dzien cyklu i jest nadal wysoko twarda i zamknieta (dodatkowo jakos dziwnie obrócona). wiecie moze czemu tak sie dzieje?

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukalam na forum odp na to pytanie ale nic nie znalazłam, wiec jesli nie zauwazylam i sie powtarzam to przepraszam :)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, moja szyjka jest zawsze wysoko, obniza sie godz przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, u mnie za to cos nie tak bo po owu byla miekka i nisko nic z tego nie rozumiem , tak to jeszcze nie mialam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ