X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwna szyjka macicy
Odpowiedz

Dziwna szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 6 października 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! jestem tu nowa i witam wszystkich serdecznie. Zaczęłam badać szyjkę macicy, na razie mam trochę problem z wyczuciem różnic. Teraz mam 11 dc (cykle 24, 27 dniowe. Dwa dni temu śluz był jak białko, teraz wodnisty,bardzo lekkie pobolewanie podbrzusza. Badałam dziś szyjkę-jest na pewno wysoko-ciężko mi ją dosięgnąć. Ale wydaje mi się, że jest twarda, a już w ogóle nie potrafię wyczuć czy jest otwarta czy zamknięta :(

    81clk9i.png
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 20 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy miałyście już tak??? dziś badałam szyjkę macicy i jej nie wyczułam jakby wyparowała :) to mój 3 dzień cyklu i krwawienie lekkie zupełnie inaczej niż w poprzednich nie myślę że to ciąża bo to niemożliwe , nigdy nie badałam szyjki podczas miesiączki więc może tak ma być???

    lawenda
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 20 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    lawenda
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ