Odpowiedz

Dziwne temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dobraok Nowa

Wysłany: 13 listopada 2015, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Proszę Was o pomoc, czy według wykresu nie mam owu?

https://ovufriend.pl/graph/c881b3fd43a2631feeb6740290f3d1a6

• Betka1986 Debiutantka

Wysłany: 13 listopada 2015, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie nie było, ale to też jest różnie. Trzeba pamiętać że na zmianę temperatury wpływa wiele czynników. Pytanie też czy był to pierwszy taki wykres? Cykle bezowulacyjne zdarzają się nawet przy braku problemów hormonalnych czy innych

• dobraok Nowa

Wysłany: 13 listopada 2015, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl mierzę temperaturę, a niby jest skok o dwie kreski... Wiec nie rozumiem...
    Robilam test owu i wyszedł pozytywny, bolą mnie sutki, podbrzusze, trochę mnie to niepokoi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego