X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny cykl, bardzo proszę o pomoc/porady
Odpowiedz

Dziwny cykl, bardzo proszę o pomoc/porady

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 września 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Postaram sie krótko i na temat opisać problem.
    Zawsze przed miesiączką około tydzień wcześniej zaczynały mnie boleć piersi, jedynie przy fazie nadczynności tarczycy bolały już od owulki. Teraz się w miarę unormowalo i znów zaczęły boleć tydzień przed. W aktualnyn cyklu trzy pierwsze dni bolue były dość mocne, natomiast od 4 dnia temperatura poszła w górę i piersi prawie w ogole nie bolały. Dziś przy drugim z rzędu spadku temperatury piersi przestaly mnie kompletnie boleć. Dzis mija ósmy dzień od początku bólu. Dodam, ze ból ustepowal zawsze wraz z początkiem krwawienia miesięcznego. A co do krwawienia - 3 dni temu i przez kolejne dwa dni aż do wczoraj mialam mikroskopijne plamienia, takie, ze gdyby noe względy higieniczne moglabym nosić caly dzien jedną wkładkę a i tak ledwo ze ledwo bylaby zabrudzona. Dziś czysto! Kompletnie nic nie ma na wkładce. Zrozumialabym plamienie jakies i w koncu okres, ale nie ma ani tego, ani tego.
    Dziś mam okolo 12-14 dpo, tak myślę. Wykonałam już dwa testy, jeden w sobotę, dzis drugi. Oba negatywne.
    Czy któraś z Was miała taki problem dziwny z piersiami? Czy może to ciąża a o dziwo jeszcze jej testy nie wykryły?
    Mam początki Hashimoto, ale ostatnie wyniki były dobre.
    Plamienia mialam moze z 3 razy w zyciu przed @, ale bylo to na zasadzie takiej, ze wieczorem papier juz byl zabrudzony przy podcieraniu, a rano juz pojawiał sie okres.
    A dodatkowo dziś rano zauważyłam przy podcieraniu piekny, szklisty,przejrzysty śluz, jakbym miała miec owulacje.
    Czy któraś coś poradzi? Dlaczego tak może się dziać? Pierwszy raz jestem w tak dziwnej sytuacji.
    Wykres mam udostepniony, moze jakies fachowe oko cos wychwyci ;)
    Proszę i dziękuję za wszelką pomoc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 16:09

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 września 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz śluz płodny pod koniec cyklu to niestety jest to zwiastun @ najczęściej.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 września 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już na nią czekam, tylko zastanawiam się co może być przyczyną takiego dziwnego cyklu? Czy to np.TSH mogło wzrosnąć i stąd jest tak dziwnie?

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 września 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia co mogło być przyczyną. Ja bardzo często mam tak, że 2-3 dni przed @ mam plamienie, a potem do @ już nic i tylko śluzu mam dużo też takiego płodnego. Tylko, że mnie do tego raczej mocno bolą piersi. Prolaktynę mam w porządku, TSH niby też, chociaż ostatnio trochę urosło. Nie wiem z czym to jest związane.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 12 września 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki, będę w takim razie drążyć temat u lekarza.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ