Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny cykl, kto pomoże?
Odpowiedz

Dziwny cykl, kto pomoże?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 lutego 2015, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! W tym cyklu mam mega dziwną temperaturę, od @ utrzymuje się na podwyższonym poziomie, tylko dwa razy miałam 36,6. We wcześniejszych cyklach przed owu moja temp była niska, nieraz nawet 36,0. W tym cyklu cały czas jest większa, nie wiem o co chodzi, może ktoś pomoże w interpretacji ? Stosuję testy owulacyjne od 15dc i jeszcze pozytywnego nie było..
    link do mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/dba3c49990372e62c6d2feda4baf367c

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 20:59

• Shibuya Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2015, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może za późno mierzysz tą temperaturę - jest to codziennie zaraz po przebudzeniu?
    może to być cykl bezowulacyjny, albo hormony Ci się pochrzaniły
    normalny miałaś orkes?

km5s8ribzosjb8kh.png
  • Rudosława Debiutantka

Wysłany: 19 lutego 2015, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czym to jest spowodowane ale tak jak choremu po zachodzie słońca rośnie temperatura, tak jak już rano wstanie słońce ja mam zawsze dużo wyższą temperaturę (zawsze mierzę do 7 i po co najmniej 3 godzinach). Raz po owulacji mierzyłam codziennie temperaturę i było tak 36,61/36,65 a tu rano wstaję mierzę i 37,3, myślę chyba się udało, wychodzę z sypialni a tu 9.20 (zaspałam) hahahha następnego dnia już nie było miło mierzyć temperaturę. Pozdrawiam

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 lutego 2015, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    shibuya tak zaraz po przebudzeniu. ostatni okres był normalny, w grudniu miałam dziwny ale teraz był ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego