X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny cykl, kto pomoże?
Odpowiedz

Dziwny cykl, kto pomoże?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! W tym cyklu mam mega dziwną temperaturę, od @ utrzymuje się na podwyższonym poziomie, tylko dwa razy miałam 36,6. We wcześniejszych cyklach przed owu moja temp była niska, nieraz nawet 36,0. W tym cyklu cały czas jest większa, nie wiem o co chodzi, może ktoś pomoże w interpretacji ? Stosuję testy owulacyjne od 15dc i jeszcze pozytywnego nie było..
    link do mojego wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/dba3c49990372e62c6d2feda4baf367c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 20:59

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 lutego 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może za późno mierzysz tą temperaturę - jest to codziennie zaraz po przebudzeniu?
    może to być cykl bezowulacyjny, albo hormony Ci się pochrzaniły
    normalny miałaś orkes?

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Rudosława Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czym to jest spowodowane ale tak jak choremu po zachodzie słońca rośnie temperatura, tak jak już rano wstanie słońce ja mam zawsze dużo wyższą temperaturę (zawsze mierzę do 7 i po co najmniej 3 godzinach). Raz po owulacji mierzyłam codziennie temperaturę i było tak 36,61/36,65 a tu rano wstaję mierzę i 37,3, myślę chyba się udało, wychodzę z sypialni a tu 9.20 (zaspałam) hahahha następnego dnia już nie było miło mierzyć temperaturę. Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shibuya tak zaraz po przebudzeniu. ostatni okres był normalny, w grudniu miałam dziwny ale teraz był ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ