X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwny wykres numer 2
Odpowiedz

dziwny wykres numer 2

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam proszę o pomoc... pomóżcie zrozumieć mi wykres, owulacji chyba nie była a może się mylę... i jeszcze ten śluz którego w tym cyklu nie było a przecież łykam kwasy omega 3-6-9, wiesiołek, len, ogórecznik... a może za dużo tego wszystkiego... Błagam.. POMOCY

    af5c5ed9aa84de2c3ae085d5a989d839.png

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda jakby owulacja jeszcze nie nastąpiła. Wg metody Roetzera to plamienie, które masz, to może być krwawienie śródykliczne, czyli czas potencjalnie płodny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to plamienie jest przed miesiączka którą mam już 2 dzień a co najdziwniejsze to już 3 dzień mam wysoka temperaturę która nie spada

  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A obserwowałaś się wcześniej? Mi np temperatura spada dopiero 5 dc..

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze podczas miesiączki temperaturę miałam niższą rosła mi dopiero 3-4 dnia cyklu

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek, chodzi o zasadę interpretowania - ja stosuję metodę Roetzera
    Chodzi o to, że normalny cykl powinien być dwu-fazowy czyli:
    1. Mieć fazę niższych temperatur
    2. Mieć fazę wyższych temperatur z różnicą o przynajmniej 0,2 stopnia

    Jeżeli cykl tak nie wygląda, a przychodzi miesiączka, to wg Roetzera to jest krwawienie śródcykliczne, czyli cykl się jeszcze nie skończył!
    Na pewno słyszałaś historie o kobietach, które zachodziły w ciążę "podczas okresu" - to jest właśnie taka sytuacja! Podczas krwawienia może się pojawic śluz najlepszej jakości, który w takiej sytuacji jest trudny do zauważenia

    tu jest to fajnie wytłumaczone:
    http://m.28dni.pl/artykuly/o-krwawieniach-srodcyklicznych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ok, dzisiaj temperatura mi spadła o 0,2 stopnia i mam nadal krwawienia czy to jest to krwawienie śródcykliczne czy miesiączka?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ