X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwny wykres -pomożecie?
Odpowiedz

dziwny wykres -pomożecie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ylena Koleżanka
    Postów: 90 15

    Wysłany: 7 lutego 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc w interpretacji mojego wykresu. d8b32ceb9209dee2ccbd195d5e56e210.png

    Wszystko wskazywałoby na to, że po prostu zaczyna się nowy cykl ale ta temperatura dzisiaj mnie zdziwiła. Monitoruje swoje cykle krótko (to mój trzeci), ale w poprzednich przed okresem (około 2 dni) temperatura spadała, a teraz pozostała na wysokim poziomie. Macie jakieś propozycje z czego to może wynikać? Okres jest trochę inny niż normalnie, bo z reguły zaczyna się u mnie jakies dwa dni wcześniej plamieniem (z reguły brązowym), a teraz po prostu od początku krwawienie jest średniej intensywności, tzw. żywa krew. Do dzisiaj myślałam, że z wykresu wynika szansa na ciąże, a teraz zgłupiałam. Będę wdzięczna za Wasze komentarze :) z góry dziekuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 18:23

    k0kdroeq3fqtees1.png
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 7 lutego 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem zdarza się tak (ja przynajmniej jestem tego żywym przykładem ;)), że temperatura nie spada w dniu okresu, lecz utrzymuje się jeszcze "chwilę" na wyższym poziomie. W moim przypadku jednego razu zdarzyło się, że temperatura spadła aż 3 dni przed okresem, w kolejnym z kolei cyklu - utrzymywała się na wysokim wciąż poziomie do 3. dnia @. Także chyba nie ma konkretnej reguły, każdy cykl może wyglądać nieco inaczej, widocznie u Ciebie tak się dzieje teraz. ;) Tym bardziej, że w ostatnim dniu fazy lutealnej Twoja temperatura została zignorowana, więc myślę, że nie ma się czym martwić. Temperatura powinna sukcesywnie spadać. ;)

    Daj znać, jak będzie się to wszystko prezentować w kolejnych dniach! :)

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z Andzia ,tempka będzie spadać nie martw się :)

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • ylena Koleżanka
    Postów: 90 15

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, okres się całkiem rozkręcił, więc chyba faktycznie taka moja uroda z tą temperaturą ;)

    k0kdroeq3fqtees1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tą zignorowaną tempkę nie bierz pod uwagę bo była mierzona dużo wcześniej niż pozostałe więc dlatego taka niska w stosunku do pozostałych :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ