Forum Temperatury, wykresy, płodność dziwny wykres -pomożecie?
Odpowiedz

dziwny wykres -pomożecie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ylena Koleżanka

Wysłany: 7 lutego 2014, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc w interpretacji mojego wykresu. d8b32ceb9209dee2ccbd195d5e56e210.png

Wszystko wskazywałoby na to, że po prostu zaczyna się nowy cykl ale ta temperatura dzisiaj mnie zdziwiła. Monitoruje swoje cykle krótko (to mój trzeci), ale w poprzednich przed okresem (około 2 dni) temperatura spadała, a teraz pozostała na wysokim poziomie. Macie jakieś propozycje z czego to może wynikać? Okres jest trochę inny niż normalnie, bo z reguły zaczyna się u mnie jakies dwa dni wcześniej plamieniem (z reguły brązowym), a teraz po prostu od początku krwawienie jest średniej intensywności, tzw. żywa krew. Do dzisiaj myślałam, że z wykresu wynika szansa na ciąże, a teraz zgłupiałam. Będę wdzięczna za Wasze komentarze :) z góry dziekuję

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 18:23

k0kdroeq3fqtees1.png
  • Andzia_:) Przyjaciółka

Wysłany: 7 lutego 2014, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem zdarza się tak (ja przynajmniej jestem tego żywym przykładem ;)), że temperatura nie spada w dniu okresu, lecz utrzymuje się jeszcze "chwilę" na wyższym poziomie. W moim przypadku jednego razu zdarzyło się, że temperatura spadła aż 3 dni przed okresem, w kolejnym z kolei cyklu - utrzymywała się na wysokim wciąż poziomie do 3. dnia @. Także chyba nie ma konkretnej reguły, każdy cykl może wyglądać nieco inaczej, widocznie u Ciebie tak się dzieje teraz. ;) Tym bardziej, że w ostatnim dniu fazy lutealnej Twoja temperatura została zignorowana, więc myślę, że nie ma się czym martwić. Temperatura powinna sukcesywnie spadać. ;)

Daj znać, jak będzie się to wszystko prezentować w kolejnych dniach! :)

Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Młoda Przyjaciółka

Wysłany: 8 lutego 2014, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z Andzia ,tempka będzie spadać nie martw się :)

Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

uch5hdgeomm520qo.png
  • ylena Koleżanka

Wysłany: 9 lutego 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, okres się całkiem rozkręcił, więc chyba faktycznie taka moja uroda z tą temperaturą ;)

k0kdroeq3fqtees1.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2014, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tą zignorowaną tempkę nie bierz pod uwagę bo była mierzona dużo wcześniej niż pozostałe więc dlatego taka niska w stosunku do pozostałych :)

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.