X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Exacyl

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lilia87 Debiutantka

Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykresy,pomiar temperatury nie jest mi obcy, bardzo dobrze poznałam swój organizm. Dzięki obserwacjom zaszłam w ciążę.
    Moja faza lutealna trwa 13 dni, aktualnie staramy się o kolejne dziecko i mam problem.
    Skok temperatury był ale wieczorem 11 doby wyższych temperatur zaczęłam krwawić, rano 12 doby fazy lutealnej zaczęłam silnie krwawić (1 tampon super na godzinę) gdy pojawiły się zawroty głowy pojechałam do swojego ginekologa a go nie było więc musiałam pojechać do jego znajomego i po zbadaniu mnie przepisał exacyl 3x2tabletki, po 4 tabletkach krwawienie ustało, dzisiaj miałam brać już 3x1 tabletka ale na takiej dawce krwawienie wraca....
    Jutro kontrola u mojego lekarza ale mam pytanie, jak może ten lek wpłynąć na mój bieżący cykl? Odpuścić starania w tym miesiącu czy nie bo nie wiem co się stało z moją fazą lutealną bo od lat trwała 13 dni....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ