Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Gorąca prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

Gorąca prośba o interpretację wykresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie, proszę Was o interpretację mojego wykresu. Martwi mnie brak wzrostu temperatury w fazie lutealnej :( Czy to oznacza tak jak podejrzewam, że owulacji nie było ?

  Uprzedzę pytanie o ignorowane temperatury - po @ byłam chora przez cały tydzień stąd wyższe skoki, pozostała ignorowane temperatury wynikały z nieprzespanych 3h pod rząd.

  Czy OF nie powinien odznaczyć owulacji, którą sobie zaznaczył na moim wykresie w przypadku braku wzrostu temperatur w fl ?

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 20 grudnia 2014, 23:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  OF zlikwidowal zaznaczona owulke, czekam na @, mam nadzieje, ze cykl nie bedzie sie przedluzal :/ ostatnio podniosla mi sie tempka - odkrecilam grzejniki zastanawiam sie wiec czy i w poprzednim cyklu skok tempki nie byl spowodowany podkreceniem grzejnika a nie owulka :( myslicie, ze tak moglo byc ?

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzisiaj ginekolog stwierdził, że owulacja była, na monitoringu było śliczne ciałko żółte. Na pewno nie miałam owulki 22dc (byłam u innego gina i na monitoringu było widać pęcherzyk dominujący) teraz moje pytanie, kiedy mogę testować skoro cykl przez chorobę mi się wydłużył a owulacja była od 23dc> do, no właśnie kiedy najpóżniej mogła wystąpić u mnie owulacja ? Dziś jest 36dc i ciałko żółte.

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego