Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Gorąca prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

Gorąca prośba o interpretację wykresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie, proszę Was o interpretację mojego wykresu. Martwi mnie brak wzrostu temperatury w fazie lutealnej :( Czy to oznacza tak jak podejrzewam, że owulacji nie było ?

  Uprzedzę pytanie o ignorowane temperatury - po @ byłam chora przez cały tydzień stąd wyższe skoki, pozostała ignorowane temperatury wynikały z nieprzespanych 3h pod rząd.

  Czy OF nie powinien odznaczyć owulacji, którą sobie zaznaczył na moim wykresie w przypadku braku wzrostu temperatur w fl ?

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 20 grudnia 2014, 23:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  OF zlikwidowal zaznaczona owulke, czekam na @, mam nadzieje, ze cykl nie bedzie sie przedluzal :/ ostatnio podniosla mi sie tempka - odkrecilam grzejniki zastanawiam sie wiec czy i w poprzednim cyklu skok tempki nie byl spowodowany podkreceniem grzejnika a nie owulka :( myslicie, ze tak moglo byc ?

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
 • Fatim Autorytet
  Postów: 3955 4485

  Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzisiaj ginekolog stwierdził, że owulacja była, na monitoringu było śliczne ciałko żółte. Na pewno nie miałam owulki 22dc (byłam u innego gina i na monitoringu było widać pęcherzyk dominujący) teraz moje pytanie, kiedy mogę testować skoro cykl przez chorobę mi się wydłużył a owulacja była od 23dc> do, no właśnie kiedy najpóżniej mogła wystąpić u mnie owulacja ? Dziś jest 36dc i ciałko żółte.

  3jvzjw4zg23rfekr.png
  p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego