X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Interpretacja..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 9 lutego 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Chciałabym wam pokazać mój dziwny wykres i sie doradzić, czy myślicie, że coś z tego będzie?? Owulacje zaznaczyłam ręcznie bo tak mi pokazało na angielskiej stronie.
    https://ovufriend.pl/graph/44a2ecef9a...b264cf9047657b

    km5szbmhlbn8250p.png
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 12 lutego 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt mi nie odpowiedział-więc poszłam na betę i niestety już wiem, że nic z tego. Szkoda:(

    km5szbmhlbn8250p.png
  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 12 lutego 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Inezz...
    Ale kolejny cykl przed Tobą!

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 13 lutego 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezz, jak dla mnie to to mógł być cykl bezowulacyjny, bo nie było wyraźnego wzrostu temperatur w drugiej połowie.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj program zaznaczył mi owulkę linią przerywaną. I co wy na to?? Ja już zgłupiałam..

    km5szbmhlbn8250p.png
  • inezz Ekspertka
    Postów: 138 195

    Wysłany: 19 lutego 2013, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wszystko jasne.. pomiar zakłócony

    km5szbmhlbn8250p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ