Odpowiedz

interpretacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • sóweczka Przyjaciółka
  Postów: 83 53

  Wysłany: 18 października 2014, 11:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Wciąż mam nadzieję, wykres chyba wygląda obiecująco, ale beta wyszła mi >0,1 w 10dpo. W sumie owulacja była dzień później niż na wykresie- robiliśmy monitoring usg. Czy beta może wyjść później??? A! I jak tu dodać wykres???

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 października 2014, 13:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wykres obiecujacy, ale czasami jest wysoka temperatura a ciazy nie ma, powtorz badanie bety 15 dni po, czyli za 5 dni, jak bedzie negatywny to raczej juz ten cykl na straty.

  sóweczka lubi tę wiadomość

 • sóweczka Przyjaciółka
  Postów: 83 53

  Wysłany: 18 października 2014, 14:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  aszka wielkie dzięki. Poczekam i zobaczymy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego