Odpowiedz

interpretacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • sóweczka Przyjaciółka
  Postów: 83 53

  Wysłany: 18 października 2014, 11:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Wciąż mam nadzieję, wykres chyba wygląda obiecująco, ale beta wyszła mi >0,1 w 10dpo. W sumie owulacja była dzień później niż na wykresie- robiliśmy monitoring usg. Czy beta może wyjść później??? A! I jak tu dodać wykres???

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 października 2014, 13:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wykres obiecujacy, ale czasami jest wysoka temperatura a ciazy nie ma, powtorz badanie bety 15 dni po, czyli za 5 dni, jak bedzie negatywny to raczej juz ten cykl na straty.

  sóweczka lubi tę wiadomość

 • sóweczka Przyjaciółka
  Postów: 83 53

  Wysłany: 18 października 2014, 14:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  aszka wielkie dzięki. Poczekam i zobaczymy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ