Odpowiedz

interpretacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • sóweczka Przyjaciółka
  Postów: 83 53

  Wysłany: 18 października 2014, 11:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! Wciąż mam nadzieję, wykres chyba wygląda obiecująco, ale beta wyszła mi >0,1 w 10dpo. W sumie owulacja była dzień później niż na wykresie- robiliśmy monitoring usg. Czy beta może wyjść później??? A! I jak tu dodać wykres???

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 października 2014, 13:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wykres obiecujacy, ale czasami jest wysoka temperatura a ciazy nie ma, powtorz badanie bety 15 dni po, czyli za 5 dni, jak bedzie negatywny to raczej juz ten cykl na straty.

  sóweczka lubi tę wiadomość

 • sóweczka Przyjaciółka
  Postów: 83 53

  Wysłany: 18 października 2014, 14:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  aszka wielkie dzięki. Poczekam i zobaczymy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego