X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja mojego wykresu \ Starania o dzidziusia od 2 lat
Odpowiedz

Interpretacja mojego wykresu \ Starania o dzidziusia od 2 lat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Beti25 Nowa
    Postów: 3 21

    Wysłany: 28 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretacje wykresu

  • Beti25 Nowa
    Postów: 3 21

    Wysłany: 28 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/6500348da2bfd8cab792c5e47cb623c6

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu jest do mówienia? Wykres ładny ;) Mogłabyś zrobić test jutro ;)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 30 września 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti tak na marginesie, pod tym tematem jest grupa w ktorej interpretujemy wykresy i codziennie jest aktywna, po cholercie zakladalas oddzielny temat ?

    albumina lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ