X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu
Odpowiedz

Interpretacja wykresu

Oceń ten wątek:
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 4 lipca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok zrobilam tak ;-)
    Spojrzysz czy jestes wstanie ocenic ?

    mała 32 lubi tę wiadomość

    Ferrari
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak jak mowilam wczesniej na dwoje babka wrozyla. Temperatura ladna choc widac ze ma tendencje spadkowa czyli progesteron spada i bedzie okres. Ale jesli dopiero co doszlo do zagniezdzenia moze ona jeszcze odbic lub sie zatrzymac na tym poziomie ;) wiec nic nie jest jeszcze przesadzone. Jesli okres masz dostac jutro to dzis moglas spokojnie testowac

  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 4 lipca 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki
    Rano albo okres albo test
    Tà ost temperatura nie jest 100% sprawdzilam ja o ten samej porze ale niestety godz wczesniej pogonilo mnie do toalety a niby trzeba sprawdzac po przebudzeniu ale nie chcialam mieszac z Czasem
    Ok Jutro sprawdze bo ja mam regularnie okres jak w deche I Zawsze rano wiec .... Oby mnie rano Krew nie zalala!!!

    Ferrari
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana przy staraniach nie ma czegos takiego jak zawsze ;D nasz organizm na zyczenie jakby wariuje ;p wiec naprawde moze byc roznie.

  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 5 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się ale musze przyznac Ze odkad zaczelam miesiacKowac nie znam czegos takiego jak opozniony okres wiec Dlatego się łudze ...
    Nie zrobilam testu boje się ze nie wyszlo znow choc dalam sobie na luz w tym miesiacu teraZ mam stres ;-(
    Bo przeciez okres moZe przyjsc lada chwila...Zwykle pobolewa mnie brzuch 2 tyg przed okresen a teraz nic czasem lekki bòl podbrzusza ale sekundowy .... Ale roznie bywa jak Mowisz

    Ferrari
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 7 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny..pogubiłam się...czy ktos moze zerknąc na mój wykres? czy owu byla tak jak wskazuje ovufriend 10 dc czy dopiero teraz 14 dc ( lub dopiero dzis 15 dc)tak jak wskazuje test owulacyjny? zwykle mialam ovu 14-16 dc...

    https://ovufriend.pl/graph/c7d8d2d8b02d97a97fce882899e7199a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2015, 15:44

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 7 lipca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka a ilodniowe masz cykle?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwykle 30 dni z czasowymi odchyleniami od 28 dni do 31 dni

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dwoje babka wróżyła. ja bym obstawiała 14 dc na koniec śluzu płodnego. Ovufr może jescze zmienić datę owulacji. Jeszcze jutrzejszy wynik temp by się przydał.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 10 lipca 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01b6d2cfa8d53a8d9d5e1a37240d86d0.png
    co myslicie o moim

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ