X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak to jest z tym mierzeniem temp..?
Odpowiedz

Jak to jest z tym mierzeniem temp..?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, jestem tu od niedawna. Mam pytanie odnośnie mierzenia temperatury w ustach. (Mierzę termometrem rtęciowym, wydaje się precyzyjne). Czy ktoś się orientuje czy należy mierzyć pod językiem, czy nie ma to znaczenia?
    Oraz, czy ważniejsze jest, żeby temp. była mierzona zawsze o tej samej porze czy, żeby tuz po wybudzeniu. Niestety często budzę nawet na godzinę przed budzikiem i zastanawiam się na ile temp. po godzinie przekręcania się z boku na bok jest miarodajna... Mam za sobą wówczas co prawda nawet 6 godzin snu ciągłego, no ale właśnie jest to np. godzinę przed ustalona godzina mierzenia. Nie jest to takie proste...;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Witam serdecznie, jestem tu od niedawna. Mam pytanie odnośnie mierzenia temperatury w ustach. (Mierzę termometrem rtęciowym, wydaje się precyzyjne). Czy ktoś się orientuje czy należy mierzyć pod językiem, czy nie ma to znaczenia?
    Oraz, czy ważniejsze jest, żeby temp. była mierzona zawsze o tej samej porze czy, żeby tuz po wybudzeniu. Niestety często budzę nawet na godzinę przed budzikiem i zastanawiam się na ile temp. po godzinie przekręcania się z boku na bok jest miarodajna... Mam za sobą wówczas co prawda nawet 6 godzin snu ciągłego, no ale właśnie jest to np. godzinę przed ustalona godzina mierzenia. Nie jest to takie proste...;)
    Z tego co dziewczyny pisały, to można mierzyć tempkę w ustach ALE daleko pod językiem, za ósemką :) I zawsze po jednej stronie.. Taki warunek :)

    Zawsze po przebudzeniu (pierwsza rzecz jaką robimy). Może być o różnych porach ale po min 4h snu :)

    Jeśli coś przekręciłam, proszę, niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • kuki123 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mierzę w ustach zawsze pod językiem zlewej strony.

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 3 listopada 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki. No tak a ja najpierw jak głąb mierzyłam w ogóle nad językiem i się zastanawiałam czy powietrze wdychane z nosem nie chłodzi ;) I teraz nie wiem czy mój wzrost temp był prawdziwy, no nic... od następnego...

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Ok, dzięki. No tak a ja najpierw jak głąb mierzyłam w ogóle nad językiem i się zastanawiałam czy powietrze wdychane z nosem nie chłodzi ;) I teraz nie wiem czy mój wzrost temp był prawdziwy, no nic... od następnego...
    Zycze by nastepnego nie bylo ;)

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzięki. Na pocieszenia, mamy 2 wypady weekendowe w grudniu. Jak będe w ciązy, to nie wiem, czy wsiądę w samolot... trzeba szukać dobrych stron :P

    <3 14.04.2018 Théo <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ