X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak wypełnić wykres
Odpowiedz

Jak wypełnić wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, byłam na tej grupie z dobre 3 lata temu gdy staraliśmyy sie o 1 dzidzi. udało sie i teraz planujemy 2 i chcialam znow aczać robić wykres tylko nie umiem nic dodac bo pierw wychodzi ze nie idzie zrobic korekt bez premium potem wyskakuje etykieta ale jak ją juz wypelnie i pisze tylko anuluj to jak to dam to nic nie ma dalej jak mam to dodac?? pomówcie przypomnijcie.

    bunia211
  • Evli Autorytet
    Postów: 3817 2518

    Wysłany: 11 maja 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wykupić abonament, inaczej nie można prowadzić wykresu :/

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • bunia211 Znajoma
    Postów: 30 0

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak go wykupić. bo tam wyskakuje mi tylko karta kredytowa a ja nie posiadam takowej. nie umiem zmienic na przelewe internetowy.

    bunia211
  • walbi Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 14 maja 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musi być karta kredytowa, może być zwykła do konta :)

    6 cs
    Morfologia 4%
    b8c67178b118402832c21bbc12501991.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ