Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jakie prawdopodobienstwo ciazy?
Odpowiedz

jakie prawdopodobienstwo ciazy?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Linka05 Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2014, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli dopiero wczoraj było współżycie to ciężko powiedzieć już o ciąży :) Trzeba poczekać, obserwować się :)

zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 listopada 2014, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem zle sie wyrazilam, chodzilo mi o jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze :)

• Justeck Ekspertka

Wysłany: 5 listopada 2014, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie jak w każdym cyklu czyli, jak to szło? 20% ?

Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Linka05 Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2014, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz wodnisty i rozciągliwy jest płodny więc na pewno jakieś szanse są :) Ale na to się składa tak wiele elementów, że ciężko powiedzieć cokolwiek więcej.

zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 listopada 2014, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie przed chwilą zauważyłam rozciągliwy śluz, tylko musiałam włożyć głębiej 2 palce do pochwy , oby się udało :0

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ