X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jest jeszcze nadzieja?
Odpowiedz

jest jeszcze nadzieja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny! Rzućcie okiem na mój wykres - jest jeszcze nadzieja? Objawy, które miałam wcześniej a którymi nakręciłam się na myślenie, że się udało - bolące piersi - powoli mijają. Według moich obliczeń owu mogła być dzień wcześniej niż pokazuje to OF. Strasznie się podłamałam... Myślicie, że jest jeszcze szansa? Nowy cykl powinien rozpocząć się 13 dni po owulacji, czyli w sobotę chyba.

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 29 października 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz udostępnionego wykresu :)

    km5stv73b57ghe1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry, nie ogarnmiam jeszcze tego OF. ;-) już ok?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f4e69f8048a5a8cc3d328ef55401ab25.png

  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 29 października 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie temperaturę masz trochę niską jak na ciążę, ale jeszcze nic nie jest przekreślone, bo może pójść do góry :)

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myślę :-( co prawda generalnie mam niska temperaturę i na dodatek mierzę ją około 5:30 rano. Czasem robię drugi pomiar (w weekend, wtedy zostaję w łóżku i spię dalej) i nawet ta z I części cyklu(mam tu na mysli temp. przed owu) jest kilka kresek wyższa - około 36,5.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 30 października 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia ;) Wysokość temperatur nie ma nic do rzeczy, ważne żeby nie spadały poniżej linii podstawowej (czyli nie były niższe niż najwyższa Twoja tempka z I i II fazy cyklu).

    Ale w razie czego polecam zmianę termometru na taki z dwoma miejscami po przecinku, bo każda setna stopnia się liczy.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 30 października 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamadama37 wrote:
    też tak myślę :-( co prawda generalnie mam niska temperaturę i na dodatek mierzę ją około 5:30 rano. Czasem robię drugi pomiar (w weekend, wtedy zostaję w łóżku i spię dalej) i nawet ta z I części cyklu(mam tu na mysli temp. przed owu) jest kilka kresek wyższa - około 36,5.


    Godzinę mierzenia masz bardzo dobrą. Póki temperatura nie spada poniżej kreski tak jak wspomniała Justeck jest szansa na dzidzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 19:04

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WLasnie temperatura ma duzo do rzeczy. Zeby ciaza sie utrzymala to musi byc wysoka, jak jest niska to albo ciazy nie ma, albo trudno donosic. Poza tym jezeli spada ponizej linii podstawowej to bedzie okres. Niemniej czasami niektorym dziewczynom wychodzi wysoka dopiero po 14 dniach od przewidywanej owulacji czyli okolo 37 stopni i jest ciaza, poniewaz owulacja byla pozniej.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 31 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi w klinice powiedzieli, że temp musi być poprostu powyżej tej kreski
    nie musi być wysoka
    każdy organizm jest inny
    i z tymi termometrami z dwoma miejscami po przecinku też nie ma znaczenia
    po kilku cyklach człowiek już zna swój organizm i to na prawdę nie ma znaczenia czy jest 36,50 czy 36,55
    wracając do pytania czy jest nadzieja.. to dopiero 10 dpo więc póki nie ma @ to zawsze jest nadzieja..no chyba, że nie było seksu ;-) to wtedy nie ma :-)
    powodzenia

    p.s. ale z tego co widzę mało <3 i z wykresy wynika, że stare plemniory podałaś więc nie nastawiałabym się
    zawsze przed owu warto pozbyć się starego towaru ;-) tak ze 3 dni wcześniej (zalecenie mojego lekarza od niepłodności)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 09:40

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a mi w klinice powiedzieli, że temp musi być poprostu powyżej tej kreski
    nie musi być wysoka
    każdy organizm jest inny
    i z tymi termometrami z dwoma miejscami po przecinku też nie ma znaczenia
    po kilku cyklach człowiek już zna swój organizm i to na prawdę nie ma znaczenia czy jest 36,50 czy 36,55
    wracając do pytania czy jest nadzieja.. to dopiero 10 dpo więc póki nie ma @ to zawsze jest nadzieja..no chyba, że nie było seksu ;-) to wtedy nie ma :-)
    powodzenia

    p.s. ale z tego co widzę mało <3 i z wykresy wynika, że stare plemniory podałaś więc nie nastawiałabym się
    zawsze przed owu warto pozbyć się starego towaru ;-) tak ze 3 dni wcześniej (zalecenie mojego lekarza od niepłodności)
    a ja sie z tym nie zgodze, czytalam opracowanie naukowe na temat progesteronu, Jak dochodzi do zaplodnienia to zaczyna sie jego zwiekszona produkcja i musi byc temperatura znacznie podwyzszona. Wtedy to oznacza prawidlowa ciaze, chociaz oczywiscie sa i pewnie przypadki gdzie jednak jest wyrazny tylko mały wzrost, ale nie sadze ze to jest wtedy ok. W galerii wykresow tez mozna popatrzec to zdecydowana wiekszosc (w sumie przejrzalam kilkanascie wykresow) to jak jest ciaza temperatura zazwyczaj dobija do minimum 36,90. Moj gin z kolei mowi tak samo, ze musi byc podwyzszona tempka, czyli ile lekarzy tyle opinii.

  • Isana_23 Przyjaciółka
    Postów: 71 54

    Wysłany: 31 października 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to mówią staraczki "dopóki @ nie ma nadzieja jest!!"

    eiktpc0z997t3pzv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ