Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jetem nowa proszę o interpretacje
Odpowiedz

Jetem nowa proszę o interpretacje

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • siasiula13 Koleżanka

Wysłany: 22 października 2014, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) jak widać dopiero do was dołączyłam. Chciałam zapytać czy któraś z was miała podobnie? Jak widać na wyresie do owulki doszło co zresztą było odczuwalne ale martwi mnie śluz w tym miesiącu. Staramy się o dzidzię i jak większość z was bardzo tego chcemy. W ubiegłym miesiącu śluz płodny był piękny mimo to do zapłodnienia nie doszło. W tym jak same widzicie na wykresie było często i gęsto tylko co z tym śluzem?? Dodam jeszcze że w sierpniu usunęłam z organizmu spiralę antykoncepcyjną. Proszę o pomoc

• siasiula13 Koleżanka

Wysłany: 22 października 2014, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    32854d129e41fb41dee4cf93c1b500c5.png

• siasiula13 Koleżanka

Wysłany: 22 października 2014, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać jestem nowa bo nawet odpowiedzi na mój post nie mogę zobaczyć :)

• siasiula13 Koleżanka

Wysłany: 22 października 2014, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam czy którakolwiek z was mogła by chociaż napisać czy miała podobnie a mimo to się udało lub tez i nie????

• Mysia 15 Autorytet

Wysłany: 22 października 2014, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powinnaś coś brać na poprawę jakości śluzu? Mnie pomógł olej z wiesiołka oraz ocet jabłkowy. I nie jest powiedziane, że przy takim śluzie się nie uda. Mnie udało się w cyklu w którym na monitoringu lekarz widział cykl bezowulacyjny i przerośnięty, duży pęcherzyk, który nie miał prawa pęknąć, a jednak pękł. Więc cuda się zdarzają. Życzę powodzenia i trzymam kciuki!!! :)

Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

• siasiula13 Koleżanka

Wysłany: 22 października 2014, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia1 15 dziękuję. Chciałam jeszcze tylko podkreślić że jak dotąd śluz płodny występował u mnie co miesiąc to dopiero pierwszy taki cykl w którym nie wiadomo czemu go zabrakło. No ale cóż cuda czasem się zdażają :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego