X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kiedy brać luteinę?
Odpowiedz

kiedy brać luteinę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, lekarz zalecił mi brać luteinę podjęzykowo jedną dziennie w 16-26dc, nie robiłam badań progesteronu. Cykle mam 29dni,owulację mam w 15 dc nie potwierdzoną monitoringiem ale mam charakterystyczny ból owulacyjny i zawszę jest on 15dnia. Czy branie luteiny od 16 dc to nie za wcześnie? czytałam że bierze się ją 3 dni po owulacji a nie na następny dzień. Jeśli będę miała pozytywny test ciążowy to mam ją odstawić. Poradzicie coś? jak Wy ją bierzecie?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bierz od 18 d.c bierzesz 10 dni w 10 dniu robisz test i jak poztywny to dalej bierzesz jak neagtywny to odstawiasz.

  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde mój gin powiedział że jak będzie test pozytywny to odstawić a dużo dziewczyn mówi że bierze dalej

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dołączam do wątku:)
    Hmm..mi też dziś gin zapisał luteinę. Mam brać dopochwowo 2xdziennie 16-25dc.
    Wy piszecie o zrobieniu testu i jak negatywny, to brać dalej. Od czego to zależy? Czy powinno się przestać po 25dc (tak jak zalecił mi gin) czy kontynuować? I jak kontynuować to do kiedy?

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ja tak samo dołączam to wątku ! :) Chętnie się też dowiem gdyż ja mam tak że od dzisiaj biorę 3 razy dziennie jedną tab. Luteiny i też właśnie przez 10 dni i ostatniego dnia teścik i jak pozytywny to dalej brać by utrzymać ciążę jak będzie pusto "tfu tfu odpukać " to przestać i tak do następnego cyklu .

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni rano test lub beta i jak negatywny to odstawić i czekać na @ lub w przypadku pozytywnego chodźby cienia cienia brać nadal.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ