X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Kiedy hcg?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m.m. Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Chyba widzę na teście kładą kreche... mąż pierwszy ją wypatrzył. Dziś skończyła mi temp do góry dlatego skusiłam się po raz trzeci na test. W poniedziałek mam wziąć dastinex ale jesli jest fasolka to nie mogę.., czy jakbym jutro zrobiła hcg to już będzie wszystko jasne?


    Ahhh oby oczy nas nie myliły... :)

    f2w3gzu3442kk16w.png
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie możesz jutro iść na bete. Wszystko się wyjaśni.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ