X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kiedy mam zaznaczyc 1dc?
Odpowiedz

kiedy mam zaznaczyc 1dc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 listopada 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy 1dc mam zaznaczyc kiedy wystapi krwawienei czy kiedy spadnie temperatura? Wczoraj (10.11.13) w 13dpo moja temperatura spadla z 36.9 (09.11) do 36.48 wiec bylo jasne ze @ przyjdzie ale krwi to tam bylo moze pare kropel a tak to tylko silne plamienie (brazowe). Tak naprawde krwawic zaczelam dzisiaj (11.11.13) i mam silne bole okresowe. Nie wiem teraz kiedy zaznaczyc 1dc? Czy wczoraj w dniu kiedy spadla temperatura i bylo tylko troszenke krwi czy dzisiaj kiedy mam juz 100% pozadne krawienie?
    Chcialam zaznaczyc 1dc wczoraj i zaznaczyc plamienie niestety ovu jest jak osiol i nie mozna tak zrobic:/

    Wklejam oba wykresy

    Nowy?

    038da45160edc69ada2931b19456cc4c.png

    poprzedni

    83d075cd4b9461ddafec9633a7163bc9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 11:03

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 11 listopada 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1dc to pierwszy dzień krwawienia. Jeżeli nie musisz użyc podpaski albo tampona to wówczas mówimy o plamieniu.

    Gunia, Paula_29, m_d_f lubią tę wiadomość

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 11 listopada 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdybyś nie mierzyła temperatury to który dzień przyjęłabyś jako 1dc? Wiadomo, że ten z krwawieniem.

    Poza tym wydaje mi się, że przesadzasz z tworzeniem nowych tematów. Forum się coraz bardziej zaśmieca. Wypowiedzą się max 4 osoby i koniec tematu. O taką rzecz powinnaś zapytać w którymkolwiek innym temacie na którym się udzielasz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2013, 13:55

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 11 listopada 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia wrote:
    A gdybyś nie mierzyła temperatury to który dzień przyjęłabyś jako 1dc? Wiadomo, że ten z krwawieniem.

    Poza tym wydaje mi się, że przesadzasz z tworzeniem nowych tematów. Forum się coraz bardziej zaśmieca. Wypowiedzą się max 4 osoby i koniec tematu. O taką rzecz powinnaś zapytać w którymkolwiek innym temacie na którym się udzielasz.

    Tylko, ze czesto takie juz istniejace tamty to kolka wzajemnej adoracji gdzie zwykle nikt nie reaguje lub jedna osoba na zadane pytanie.

    mala_mi lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 11 listopada 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka zaznaczasz 1dc gdy się zaczyna krwawienie, owu ma opcje plamienia w rubryce miesiączka/plamienie i plamienie jest jako pierwsze, temperatura może spaść nawet 2 dni przed miesiączką, nie sugeruj się tym

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 11 listopada 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Tylko, ze czesto takie juz istniejace tamty to kolka wzajemnej adoracji gdzie zwykle nikt nie reaguje lub jedna osoba na zadane pytanie.
    Spoko spoko , niczym się nie przejmuj :) Jak czegoś nie wiesz to pytaj, po to też tu jesteśmy żeby się wspierać i pomagać :)

    Veri lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • Kotka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 listopada 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    KotkaPsotka zaznaczasz 1dc gdy się zaczyna krwawienie, owu ma opcje plamienia w rubryce miesiączka/plamienie i plamienie jest jako pierwsze, temperatura może spaść nawet 2 dni przed miesiączką, nie sugeruj się tym

    A to ja wiem ze tam mozn aplamienie zaznaczyc, ale nie mozna go zaznaczyc w pierwszy dzien okresu bo ovu automatycznie przerzuca mi to plamienie i tempke do poprzedniego cyklu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ