X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Kiedy owulacja?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję Waszej pomocy, żeby określić kiedy była owulacja, bo muszę zbadać progesteron. Jak wiadomo trzeba wcelować w 7 dpo, no i tu mam problem:

    + owulację zwykle mam w 12 dc (choć w 13 również),
    + skok temperatury wystąpił po 12 dc.

    +/- silne skurcze czułam 12 dc.

    - test był pozytywny dopiero 13 dc (ale dzień wcześniej kończyłam paczkę gorszej jakości testów, więc nie wiem czy były tak dokładne jak ten z 13-ego dc).

    * śluzu płodnego nie zauważyłam wcale.

    Jak obstawiacie - w 12 czy 13 dc miała miejsce owulacja? Z góry dzięki za pomoc <3
    bc27d38c2025adcbmed.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dc, 7-8dpo najlepiej badać, ten jeden dzień aż tak wiele nie zmieni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 19:18

    teverde lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ