X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

kiedy testować

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myślicie o moim wykresie, nie za mała różnica temperatur pomiędzy fazą I, a II?

    https://ovufriend.pl/graph/da20012765c4ad527756eb288a862ccb

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 22:43

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ pozytywny test informuje że owulacja będzie wciągu 12 -36 godzin póżn iej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A druga kreska ma być TAK SAMO intensywna jak pierwsza ewentualnie może nawet ciemniejsza

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam na myśli testowanie na ewentualną ciążę, nie na owulację... :)

    pozytywny test owulacyjny mam zaznaczony w dniu kiedy druga kreska była bardziej intensywna od tej kontrolnej (dzień wcześniej była ciut jaśniejsza), więc wydaje mi się,że to zaznaczyłam dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 22:59

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam 28 dniowe. miałam podejrzenie niepękającego pęcherzyka, ale w tym cyklu chyba owulacja była 6dpo miałam 14,4 progesteron,więc chyba znośny?

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę ze około 12 dnia, lecz nawet jeśli wyjdzie negatyw to jeszcze raz 2 dni później..

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatestowałam dzisiaj...zobaczyłam bardzo bladą drugą kreseczkę. mogę już się cieszyć, czy jeszcze mieć dystans?

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo idź na bete albo poczekaj ze 2 dni i zrób jeszcze jeden, aby nie budzil twojej wątpliwości. ja niestety w swojej karierze mialam kila testów falszywie pozytywnych...

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza kreska też była blada a w następnych dniach była ciemniejsza, także dal pewności powtórz test a ja już po cichu gratuluję :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwna sprawa...dziś zrobiłam znów test i tak samo słaba kreska. poszłam na bete a tam 94,7. całkiem tego nie rozumiem, powinna być mega intensywna kreska. Niestety moja radość została zakłócona przez plamienia, rano miałam jasno czerwone. później już nie, ale i tak się boję, że już po ciąży, że beta będzie maleć i za dwa dni się boleśnie o tym przekonam :(

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby jednak nie spadało ale było coraz wyżej! Z wykresów kobiet w ciąży widziałam że czasem miały jakieś plamienia także trzymam kciuki żeby to nie było nic groźnego:)

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wsparcie :)

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amysia trzymam kciuki by sie jednak udało! Moja kreska była blada przy becie 701 ! Wiec nie intensywność kreski tu decyduje. Powinnaś jak najszybciej udać sie do lekarza bo te plamienia to jednak nie jest nic dobrego i moze lekarz przepisze np duphaston?

  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam luteinę (czyli też progesteron), więc sobie zaaplikowałam sama. zobaczymy czy pomoże.

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie spojrzeć na mój wykres i powiedzieć mi czy jest sens jeszcze raz testowac? Nie mam żadnych objawów, piersi mnie nie bolą tak jak zazwyczaj przed okresem, tempka niezbyt wysoka i ani @ i test tez wyszedl negatywny.... Zastanawiam sie czy go powtórzyć?

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temperatura Ci spadła tak jak w pierwszej części cyklu, ja bym się spodziewała nadchodzącego okresu, chyba choroba Ci trochę w tym cyklu namieszała. jeżeli owulacja była to bym obstawiała ją w 22dc. jeśli tak to w 28dc za wcześnie było żeby coś wyszło w teście. chyba mimo wszystko bym zatestowała, a nuż się udało tylko plamienie jest wywołane spadkiem progesteronu (wtedy trzeba by było się wspomóc).
    a cykle zazwyczaj masz takiej długości jak ten?
    trzymam kciuki - tak jak dziewczyny piszą - póki nie ma okresu jest jeszcze nadzieja :)
    powodzenia

    f2w3rjjg2f3aermr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ