Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy w końcu była ta owulacja?
Odpowiedz

Kiedy w końcu była ta owulacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Invisible90 Koleżanka
  Postów: 124 17

  Wysłany: 1 maja 2017, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny,
  Piszę, bo już się pogubiłam. Najpierw ovu wyznaczył mi owulacje na 14 dc, potem zmienił na 15, później na 16 dc a dzisiaj na 18. I moje pytanie to kiedy to w końcu mogło być? Chce zrobić w czwartek progesteron przed wizyta u ginekologa. I nie wiem który to będzie dzień po owulacji. Już jestem taka zła, że straciłam w tym cyklu wszelkie nadzieje na ciąże. Proszę spójrzcie na mój wykres.

  Laura ❤️
  klz99vvjopfii6xl.png
 • Taliana85 Koleżanka
  Postów: 46 12

  Wysłany: 4 maja 2017, 10:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wszystkie oznaki czyli sluz temperatura czy ovufriend i jego interpretacje to tylko wskazówki. Na 100% owulacji można stwierdzić przez monitoring. A i lekarz może się pomylić niestety. U mnie sluz swoje temperatura swoje bole owulacyjne swoje a ovu swoje. I z tego co czytam na forum jest dużo takich kobiet. Owulacja może wystąpić na 3 dni przed spadkiem i na 3 dni po spadku temperatury i to podobno jest w normie. Też mam duże problemy z badaniami. Pozostaje zrobić badania i wszystko razem czyli wyniki wraz z obserwacja cyklu pokazać lekarzowi a on już zinterpretuje sobie. Tyle mogę powiedzieć od siebie. Pozdrawiam

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 10:29

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego