Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy w końcu była ta owulacja?
Odpowiedz

Kiedy w końcu była ta owulacja?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Invisible90 Koleżanka
  Postów: 124 17

  Wysłany: 1 maja 2017, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Dziewczyny,
  Piszę, bo już się pogubiłam. Najpierw ovu wyznaczył mi owulacje na 14 dc, potem zmienił na 15, później na 16 dc a dzisiaj na 18. I moje pytanie to kiedy to w końcu mogło być? Chce zrobić w czwartek progesteron przed wizyta u ginekologa. I nie wiem który to będzie dzień po owulacji. Już jestem taka zła, że straciłam w tym cyklu wszelkie nadzieje na ciąże. Proszę spójrzcie na mój wykres.

  Laura ❤️
  klz99vvjopfii6xl.png
 • Taliana85 Koleżanka
  Postów: 46 12

  Wysłany: 4 maja 2017, 10:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wszystkie oznaki czyli sluz temperatura czy ovufriend i jego interpretacje to tylko wskazówki. Na 100% owulacji można stwierdzić przez monitoring. A i lekarz może się pomylić niestety. U mnie sluz swoje temperatura swoje bole owulacyjne swoje a ovu swoje. I z tego co czytam na forum jest dużo takich kobiet. Owulacja może wystąpić na 3 dni przed spadkiem i na 3 dni po spadku temperatury i to podobno jest w normie. Też mam duże problemy z badaniami. Pozostaje zrobić badania i wszystko razem czyli wyniki wraz z obserwacja cyklu pokazać lekarzowi a on już zinterpretuje sobie. Tyle mogę powiedzieć od siebie. Pozdrawiam

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 10:29

  12cs II i jest Kropek
  010iskjosqrtc9tg.png
  14 dpo - HCG 84,72 16dpo HCG-beta 171,63 18dpo HCG-beta 256,56 20dpo HCG beta 546,2
  Z usg 9+5 3.15 cm dzieciaka serduszko 166
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego