Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kobieta zmienną jest ;)
Odpowiedz

Kobieta zmienną jest ;)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 4 maja 2014, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę, bo nie rozumiem swojego organizmu, dotychczas w II fazie miałam wysokie temperatury, a odkąd piję ziółka na poprawę cyklu (dwufazowe), temperatura podstawowa ciała znacznie mi się obniżyła. Czy któraś z Was miała podobną sytuację podczas picia ziół, czy faktycznie kobieta to chodzący kalejdoskop ;) ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 10:57

c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • aga.just Autorytet

Wysłany: 5 maja 2014, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nic nie zmieniło przy ziołach I II faza.

Może zbadaj tsh?

• paulad11 Przyjaciółka

Wysłany: 5 maja 2014, 23:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi od kiedy biore witaminki itp zdaje mi sie ze od pewnego czasu mam ciut wyzsza.kiedys w pierwszej fazie zawsze mialam max 36,6 najnizsza 36,3 a teraz najnizsza 36,6 i dochodzi do 36,7 nizej nie schodzi wiec nie wiem jak to jest ale mam nadzieje,ze mimo to wszystko jest ok :)

<3
  • Listior Przyjaciółka

Wysłany: 6 maja 2014, 16:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że prawdopodobnie uregulował mi się organizm po długim czasie brania tabletek antykoncepcyjnych. Taka reakcja też jest możliwa, bo każda z nas jest inna. Co do badań na pewno zrobię w kolejnym cyklu ;)Pozdrowionka ;)

c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego