X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kobieta zmienną jest ;)
Odpowiedz

Kobieta zmienną jest ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę, bo nie rozumiem swojego organizmu, dotychczas w II fazie miałam wysokie temperatury, a odkąd piję ziółka na poprawę cyklu (dwufazowe), temperatura podstawowa ciała znacznie mi się obniżyła. Czy któraś z Was miała podobną sytuację podczas picia ziół, czy faktycznie kobieta to chodzący kalejdoskop ;) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 10:57

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nic nie zmieniło przy ziołach I II faza.

    Może zbadaj tsh?

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 5 maja 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi od kiedy biore witaminki itp zdaje mi sie ze od pewnego czasu mam ciut wyzsza.kiedys w pierwszej fazie zawsze mialam max 36,6 najnizsza 36,3 a teraz najnizsza 36,6 i dochodzi do 36,7 nizej nie schodzi wiec nie wiem jak to jest ale mam nadzieje,ze mimo to wszystko jest ok :)

    <3
  • Listior Przyjaciółka
    Postów: 106 94

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że prawdopodobnie uregulował mi się organizm po długim czasie brania tabletek antykoncepcyjnych. Taka reakcja też jest możliwa, bo każda z nas jest inna. Co do badań na pewno zrobię w kolejnym cyklu ;)Pozdrowionka ;)

    c3a2581f1c5e3fc7c6a4636f7c955229.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ