Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kochane pomózcie na 6 dzień po owu tempka spadła
Odpowiedz

Kochane pomózcie na 6 dzień po owu tempka spadła

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, była bym wdzieczna za info, ocenienie mojego wykresu, bo sama juz nie wiem dzis 6 dzien i spadek tempki, a chyba powinna rosnąc..do tego od 2-3 dni poli mnie lewy jajnik a wczoraj miałam klucia i skurcze w macicy trwajace co jakis czas przez ok godz.

  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stawiam na zagnieżdżenie zarodka :) Powodzonka :)

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak mysle, jeśli temp. będzie sie teraz piąć w górę to hehe możliwe że skończy sie zieloną kropką .. powodzenia

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 199

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja też mam podobny problem - u mnie wczoraj (24dc) tempka spadła do poziomu sprzed owulacji, dzisiaj też była niska. Do @ mam jeszcze tydzień, a w ciąży na 99% nie jestem. Myślicie, że spadek może być na kilka dni przed @? Zawsze pojawiał się dzień przed.

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a mam jeszcze jedno pyt. cykle mam 28-29 dni i teraz normalnie liczac powinnam dostac 30.08 ale ovu wyznaczyl mi na 23.08 czy to przez to ze owulacja wystapila szybciej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Witajcie, ja też mam podobny problem - u mnie wczoraj (24dc) tempka spadła do poziomu sprzed owulacji, dzisiaj też była niska. Do @ mam jeszcze tydzień, a w ciąży na 99% nie jestem. Myślicie, że spadek może być na kilka dni przed @? Zawsze pojawiał się dzień przed.
    moze @ szybciej zawita.

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 199

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zawita, bo już ją czuję w kościach ;)

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Witam dziewczyny, była bym wdzieczna za info, ocenienie mojego wykresu, bo sama juz nie wiem dzis 6 dzien i spadek tempki, a chyba powinna rosnąc..do tego od 2-3 dni poli mnie lewy jajnik a wczoraj miałam klucia i skurcze w macicy trwajace co jakis czas przez ok godz.

    Dla mnie to tez wygląda na zagnieżdzenie. Wazne, zeby potem znow skoczyła:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczynki a mam jeszcze jedno pyt. cykle mam 28-29 dni i teraz normalnie liczac powinnam dostac 30.08 ale ovu wyznaczyl mi na 23.08 czy to przez to ze owulacja wystapila szybciej?

    U mnie też tak wczesniej pokazywało- trochę szybciej niż powinna byc, ale powiem Ci, że system troche mnie wyczuł, bo @ dostałam 27 dnia cyklu/ zwykle mam 30 dniowe/ a ovu wyznaczyło mi 25 :) wiec tak po srodku dostałam.

  • Laura_Palmer Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 września 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęłam dziś nowy cykl,ale ovu nie wyznaczył mi dnia nast.miesiączki, ani owulacji... czemu??

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odgrzewam temat :)
    czy taki spadek moze byc zagnieżdżeniem ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 15:41

    zi13skjo0ong6u20.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 350

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    odgrzewam temat :)
    czy taki spadek moze byc zagnieżdżeniem ???
    Dalsze temperatury pokażą;) jeśli jutro odbije i tak już pozostaną to może to właśnie oznaczać;) Powodzenia;)

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Dalsze temperatury pokażą;) jeśli jutro odbije i tak już pozostaną to może to właśnie oznaczać;) Powodzenia;)
    dziekuje za odp :)
    zobaczymy co bedzie to bedzie :)

    zi13skjo0ong6u20.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ